LG 34GX90SA-W | 34 " | OLED | 21:9 | 240 Hz | 1 ms | 3440 x 1440 pixels | 250 cd/m | HDMI ports quantity 2 | White
- TootjadLG
- Mudel: 34GX90SA-W.AEU
- Saadavus: 5
-
880€
LG 34GX90SA-W | 34 " | OLED | 21:9 | 240 Hz | 1 ms | 3440 x 1440 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | White
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, USB, LAN, Headphone out |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 3440 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 34 " |
| Ekraani heledus | 250 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | Yes |
| Gross depth (mm) | 551.00 mm |
| Gross height (mm) | 295.00 mm |
| Gross weight | 15.50 kg |
| Gross width (mm) | 927.00 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 21:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 240 Hz |
| Mõõdud koos alusega | 78.41 x 58.04 x 29.18 cm |
| Net weight | 10.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 11 pc(s) |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Paper/Pasteboard | 4080.00 g |
| Plastic (No PET) | 1020.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Producer | LG |
| Producer product name | 34GX90SA-W |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 5.10 kg |
| Toote värv | White |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 65W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| Volume (m3) | 0.15 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lg 34gx90sa-w 34 oled 219 240 hz 1 ms 3440 x 1440 pixels 250 cdm hdmi ports quantity 2 white, 34gx90sa-waeu, lg, monitorid






















