LG | 34WR50QK-B | 34 " | VA | QHD | 21:9 | 100 Hz | 5 ms | 3440 x 1440 pixels | 240 cd/m | HDMI ports quantity 2
- TootjadLG
- Mudel: 34WR50QK-B.AEU
- Saadavus: 5
-
271€
LG | 34WR50QK-B | 34 " | VA | QHD | 21:9 | 100 Hz | 5 ms | 3440 x 1440 pixels | 240 cd/m² | HDMI ports quantity 2
| All | |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 3440 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 34 " |
| Ekraani heledus | 240 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 986.00 mm |
| Gross height (mm) | 212.00 mm |
| Gross weight | 8.40 kg |
| Gross width (mm) | 524.00 mm |
| HD tüüp | QHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | No |
| Kuvasuhe | 21:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 100 Hz |
| Net weight | 5.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 26 pc(s) |
| Paneeli tüüp | VA |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | LG |
| Producer product name | 34WR50QK-B |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 2.50 kg |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.11 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lg 34wr50qk-b 34 va qhd 219 100 hz 5 ms 3440 x 1440 pixels 240 cdm hdmi ports quantity 2, 34wr50qk-baeu, lg, monitorid

















