LG 4K UHD Signage | 65UL5Q-E | 65 " | 500 cd/m | Landscape/Portrait | 24/7 | webOS | 8 ms | 178 | 178
- TootjadLG
- Mudel: 65UL5Q-E.AEUQ
- Saadavus: 5
-
1 292€
LG 4K UHD Signage | 65UL5Q-E | 65 " | 500 cd/m² | Landscape/Portrait | 24/7 | webOS | 8 ms | 178 ° | 178 °
| All | |
| Diagonaal | 65 " |
| Ekraani heledus | 500 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 1650 mm |
| Gross height (mm) | 990 mm |
| Gross weight | 21.80 kg |
| Gross width (mm) | 150 mm |
| HD tüüp | UHD |
| Net weight | 16.50 kg |
| Operating hours/days | 24/7 |
| Operating system | webOS |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 6.1 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4240.00 g |
| Placement (L/P) | Landscape/Portrait |
| Plastic (No PET) | 1060.00 g |
| Producer | LG |
| Producer product family | 4K UHD Signage |
| Producer product name | 65UL5Q-E |
| Reaktsiooniaeg | 8 ms |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Signage product family | Digital Signage |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 5.30 kg |
| Toote värv | Black |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 300x300 mm |
| Volume (m3) | 0.245025 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lg 4k uhd signage 65ul5q-e 65 500 cdm landscapeportrait 247 webos 8 ms 178 178, 65ul5q-eaeuq, lg, suured ekraanid
















