LG 55" Transpared OLED 55EW5P with One:Quick dongle included
- TootjadLG
- Mudel: 55EW5P-MwDongle
- Saadavus: 4
-
17 593€
LG 55" Transpared OLED 55EW5P with One:Quick dongle included
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 957.00 mm |
| Gross height (mm) | 245.00 mm |
| Gross weight | 30.00 kg |
| Gross width (mm) | 1363.00 mm |
| Net weight | 16.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 10640.00 g |
| Plastic (No PET) | 2660.00 g |
| Producer | LG |
| Tare weight (kg) | 13.30 kg |
| Volume (m3) | 0.32 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lg 55 transpared oled 55ew5p with onequick dongle included, 55ew5p-mwdongle, lg, suured ekraanid

