LG 55XE4F-B 55 ", Landscape/Portrait, 24/7, 178 , 178 , 1920 x 1080 pixels, 4000 cd/m , 8 ms
- TootjadLG
- Mudel: 55XE4F-M.AEU
- Saadavus: 1
-
6 855€
LG 55XE4F-B 55 ", Landscape/Portrait, 24/7, 178 °, 178 °, 1920 x 1080 pixels, 4000 cd/m², 8 ms
| All | |
| Brutokaal | 46.00 kg |
| Diagonaal | 55 " |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 1300.00 mm |
| Gross height (mm) | 95.00 mm |
| Gross width (mm) | 750.00 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Heledus | 4000 cd/m |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -30/50 C |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Mõõdud (l x s x k) | 1292.5 88 x 737.4 mm |
| Netokaal | 40.00 kg |
| Operating hours/days | 24/7 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4000.00 g |
| Placement (L/P) | Landscape/Portrait |
| Plastic (No PET) | 2000.00 g |
| Producer product name | 55XE4F-B |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Reaktsiooniaeg | 8 ms |
| Seadme ühilduvus | HDMI, DP, HDBaseT, USB, Audio, RS232C, RJ45 |
| Signage product family | Digital Signage |
| Tare weight (kg) | 6.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | IPS |
| USB-port | USB |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| Volume (m3) | 0.09 m |
| WEE classification | CL109:2:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | No |
| Wooden | 2000.00 g |
Sildid: lg 55xe4f-b 55, landscapeportrait, 247, 178, 1920 x 1080 pixels, 4000 cdm, 8 ms, 55xe4f-maeu, lg, suured ekraanid









