LG Microwave Oven MS2535GIB 25 L, Touch control, 1000 W, Black, Free standing, Defrost function
- TootjadLG
- Mudel: MS2535GIB
- Saadavus: 5
-
144€
LG Microwave Oven MS2535GIB 25 L, Touch control, 1000 W, Black, Free standing, Defrost function
| All | |
| Ahju suurus | 25 L |
| Aurufunktsioon | No |
| Bruto Sügavus (mm) | 545 mm |
| Brutokaal | 11.45 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 295 mm |
| Brutolaius (mm) | 415 mm |
| Ekraan | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Grill | No |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kontrolli tüüp | Touch control |
| Konvektsioon | No |
| Kõrgus | 27.2 cm |
| Laius | 47.6 cm |
| Maht | 25 L |
| Maht (m3) | 0.066721625 m |
| Mikrolainevõimsus | 1000 W |
| Muud funktsioonid | Smart Inverter Technology. I-Wave Technology . EasyClean Antibacterial Easy Clean Coating. |
| Netokaal | 8.771 kg |
| Paber/Papp | 2358 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 321 g |
| Pöördlaua suurus | 29.2 cm |
| Producer product family | Microwave Oven |
| Producer product name | MS2535GIB |
| Sisetuli | Yes |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sügavus | 37 cm |
| Taara kaal (kg) | 2.679 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Free standing |
| Ülessulatamise funktsioon | Yes |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: lg microwave oven ms2535gib 25 l, touch control, 1000 w, black, free standing, defrost function, ms2535gib, lg, mikrolaineahjud



