LG Washing machine F4X5011TWB, A, Front loading, Washing capacity 11 kg, Depth 56.5 cm, 1351 RPM, LED, White | LG
- TootjadLG
- Mudel: F4X5011TWB
- Saadavus: 4
-
483€
LG Washing machine F4X5011TWB, A, Front loading, Washing capacity 11 kg, Depth 56.5 cm, 1351 RPM, LED, White | LG
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 660.00 mm |
| Gross height (mm) | 890.00 mm |
| Gross weight | 72.00 kg |
| Gross width (mm) | 660.00 mm |
| Net weight | 68.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2800.00 g |
| Plastic (No PET) | 1200.00 g |
| Producer | LG |
| Tare weight (kg) | 4.00 kg |
| Volume (m3) | 0.39 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lg washing machine f4x5011twb, a, front loading, washing capacity 11 kg, depth 565 cm, 1351 rpm, led, white lg, f4x5011twb, lg, pesumasinad

