LG Window Facing Display | 75XS4P-B | 75 " | Landscape/Portrait | 24/7 | webOS | 8 ms | 178 | 178
- TootjadLG
- Mudel: 75XS4P-B.AEU
- Saadavus: 1
-
7 074€
LG Window Facing Display | 75XS4P-B | 75 " | Landscape/Portrait | 24/7 | webOS | 8 ms | 178 ° | 178 °
| All | |
| Diagonaal | 75 " |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 285.00 mm |
| Gross height (mm) | 1106.00 mm |
| Gross weight | 50.00 kg |
| Gross width (mm) | 1816.00 mm |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Net weight | 39.60 kg |
| Operating hours/days | 24/7 |
| Operating system | webOS |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 6.0 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8320.00 g |
| Placement (L/P) | Landscape/Portrait |
| Plastic (No PET) | 2080.00 g |
| Producer | LG |
| Producer product family | Window Facing Display |
| Producer product name | 75XS4P-B |
| Reaktsiooniaeg | 8 ms |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Signage product family | Digital Signage |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 10.40 kg |
| Toote värv | Black |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 600 x 400 mm |
| Volume (m3) | 0.57 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lg window facing display 75xs4p-b 75 landscapeportrait 247 webos 8 ms 178 178, 75xs4p-baeu, lg, suured ekraanid









