LG
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 196.00 mm |
| Gross height (mm) | 1111.00 mm |
| Gross weight | 44.00 kg |
| Gross width (mm) | 1816.00 mm |
| Net weight | 33.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8800.00 g |
| Plastic (No PET) | 2200.00 g |
| Producer | LG |
| Tare weight (kg) | 11.00 kg |
| Volume (m3) | 0.40 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lg, 75qned80a3a, telerid

