MSI B760 GAMING PLUS WIFI
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 60.00 mm |
| Brutokaal | 0.75 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 260.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 260.00 mm |
| Garantii | 36 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.55 kg |
| Paber/Papp | 180.00 g |
| Palette Qty | 213 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 20.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.20 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: msi b760 gaming plus wifi, b760 gaming plus wifi, msi, emaplaadid

