MSI | Clutch GM08 | Gaming Mouse | USB 2.0 | Black
| All | |
| Connection type | USB 2.0 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 181.99 mm |
| Gross height (mm) | 51.99 mm |
| Gross weight | 0.24 kg |
| Gross width (mm) | 117.99 mm |
| Key life span | 10 Million Clicks |
| Lüliti tüüp | Mechanical |
| Net weight | 0.22 kg |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1548 pc(s) |
| Producer | MSI |
| Producer product name | Clutch GM08 |
| Seadme tüüp | Gaming Mouse |
| Sensors | PixArt PAW-3519 Optical Sensor |
| Taaslaetav | No |
| Tagantvalgustus | Red LED |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: msi clutch gm08 gaming mouse usb 20 black, clutch gm08, msi, hiired






