MSI FORGE GK110 US | Gaming keyboard | Wired | US | Black | USB 2.0 | Membrane
- TootjadMSI
- Mudel: FORGE GK110 US
- Saadavus: 1
-
24€
MSI FORGE GK110 US | Gaming keyboard | Wired | US | Black | USB 2.0 | Membrane
| All | |
| Bluetooth | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 400.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 0.64 kg |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Lüliti tüüp | Membrane |
| Net weight | 0.54 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 270 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Pistmiku tüüp | USB 2.0 |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | MSI |
| Producer product name | FORGE GK110 US |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Gaming keyboard |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: msi forge gk110 us gaming keyboard wired us black usb 20 membrane, forge gk110 us, msi, klaviatuurid




