MSI GeForce RTX 5050 8G VENTUS 2X OC
- TootjadMSI
- Mudel: GeForce RTX 5050 8G VENTUS 2X OC
- Saadavus: 5
- 344€
250€
MSI GeForce RTX 5050 8G VENTUS 2X OC
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 220.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross weight | 0.83 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Net weight | 0.49 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 374 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 36.00 g |
| Producer | MSI |
| Tare weight (kg) | 0.34 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: msi geforce rtx 5050 8g ventus 2x oc, geforce rtx 5050 8g ventus 2x oc, msi, videokaardid

