MSI MAG FORGE 100M PC Case, Mid-Tower, USB 3.2, Black
- TootjadMSI
- Mudel: MAG FORGE 100M
- Saadavus: 5
-
56€
MSI MAG FORGE 100M PC Case, Mid-Tower, USB 3.2, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 560 mm |
| Brutokaal | 6.65 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 475 mm |
| Brutolaius (mm) | 268 mm |
| Draivilahtrid | 3.5 : 2 (compatible with 2.5 ) 2.5 :3 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kujutegur | ATX |
| Laienduspesad | 7 |
| Maht (m3) | 0.071288 m |
| Materjal | Aluminum, SPCC Steel, Tempered Glass. |
| Muud funktsioonid | 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A 1 x HD Audio 1 x Mic. Front 2 x 120 mm RGB LED Fan included. Rear 1 x 120 mm System Fan included |
| Netokaal | 5.61 kg |
| Paber/Papp | 790.00 g |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 100.00 g |
| Producer product name | MAG FORGE 100M |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 1.04 kg |
| Tare other | 150.00 g |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Mid Tower |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: msi mag forge 100m pc case, mid-tower, usb 32, black, mag forge 100m, msi, korpused




