MSI MPG B760I EDGE WIFI
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 319.00 mm |
| Brutokaal | 1.64 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 352.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 86.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 36 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.01 m |
| Netokaal | 0.97 kg |
| Paber/Papp | 600.00 g |
| Palette Qty | 89 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 70.00 g |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.67 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| WEEE maks | No |
Sildid: msi mpg b760i edge wifi, mpg b760i edge wifi, msi, emaplaadid

