MSI | PRO B760M-P | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | DDR5 DIMM | Memory slots 4 | Supported hard disk drive i
- TootjadMSI
- Mudel: PRO B760M-P
- Saadavus: 5
-
115€
MSI | PRO B760M-P | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | DDR5 DIMM | Memory slots 4 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4 | Chipset Intel B760 | mATX
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Emaplaadi kujutegur | mATX |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 272 mm |
| Gross height (mm) | 280 mm |
| Gross weight | 0.75 kg |
| Gross width (mm) | 65 mm |
| Kiibikomplekt | Intel B760 |
| Mälupesad | 4 |
| Net weight | 0.55 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 213 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | MSI |
| Producer product name | PRO B760M-P |
| Protsessori perekond | Intel |
| Protsessori pesa | LGA1700 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR5 DIMM |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Supports 12th/ 13th Gen Intel Core Processors, Pentium Gold and Celeron Processors |
| Volume (m3) | 0.0049504 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: msi pro b760m-p processor family intel processor socket lga1700 ddr5 dimm memory slots 4 supported hard disk drive i, pro b760m-p, msi, emaplaadid






