MSI PRO Z890-S WIFI | Processor family Intel | Processor socket LGA1851 | DDR5 UDIMM | Supported hard disk drive interfaces SATA
- TootjadMSI
- Mudel: PRO Z890-S WIFI
- Saadavus: 3
-
231€
MSI PRO Z890-S WIFI | Processor family Intel | Processor socket LGA1851 | DDR5 UDIMM | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 342.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross weight | 1.77 kg |
| Gross width (mm) | 268.00 mm |
| Net weight | 1.36 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 135 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| Plastic (No PET) | 56.00 g |
| Producer | MSI |
| Producer product name | PRO Z890-S WIFI |
| Protsessori perekond | Intel |
| Protsessori pesa | LGA1851 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 0.41 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR5 UDIMM |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: msi pro z890-s wifi processor family intel processor socket lga1851 ddr5 udimm supported hard disk drive interfaces sata, pro z890-s wifi, msi, emaplaadid

