Muse | 2-bands portable radio | M-06DS | AUX in | Grey
| All | |
| AUX-sisend | Yes |
| Bluetooth | No |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | FM swivel rod antenna. Power ON /OFF switch. Rotary Volume control. Band Selector. Carrying handle . Built-in 3 Speaker |
| Gross depth (mm) | 237 mm |
| Gross depth master carton | 485 mm |
| Gross height (mm) | 155 mm |
| Gross height master carton | 175 mm |
| Gross weight | 0.85 kg |
| Gross width (mm) | 94 mm |
| Gross width master carton | 250 mm |
| Kõrvaklapiväljundite arv | Earphone jack |
| Mõõdud (l x s x k) | 94 x 237 x 155 mm |
| Net weight | 0.65 kg |
| Net weight master carton | 3.81 kg |
| Packing quantity | 5 pc(s) |
| Palette Qty | 405 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 160 g |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| Producer | Muse |
| Producer product family | 2-bands portable radio |
| Producer product name | M-06DS |
| Raadio tüüp | 2-bands: FM/MW. Analog tuner |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| Tare weight master carton | 0.361 kg |
| Toite tüüp | AC: 230V ~ 50Hz with Detachable Power Cord DC : 4 x 1.5V C/R14/UM2 type battery (not included) |
| Toote värv | Grey |
| Volume (m3) | 0.00345309 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: muse 2-bands portable radio m-06ds aux in grey, m-06ds, muse, mikro-muusikakeskused



