Muse | Dual Alarm Clock radio PLL | M-185CR | AUX in | Black
- TootjadMuse
- Mudel: M-185CR
- Saadavus: 5
-
25€
Muse | Dual Alarm Clock radio PLL | M-185CR | AUX in | Black
| All | |
| AUX-sisend | Yes |
| Bluetooth | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Eelseadistatud jaamade arv | PLL Radio with 20 preset stations (10 FM + 10 MW) |
| Ekraan | 0.9 inch white LED. 24 hour clock. Display dimmer |
| Embeeded battery | Yes |
| FM-raadio | Yes |
| Gross depth (mm) | 140 mm |
| Gross depth master carton | 375 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross height master carton | 308 mm |
| Gross weight | 0.465 kg |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Gross width master carton | 157 mm |
| I/O-pordid | Aux in jack |
| Muud funktsioonid | Manual tuning and preset store. Wake up by Radio or Buzzer Snooze, Sleep. Large white display. Dual alarm |
| Net weight | 0.42 kg |
| Net weight master carton | 4.65 kg |
| NFC | No |
| Packing quantity | 10 pc(s) |
| Palette Qty | 950 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 45 g |
| Producer | Muse |
| Producer product family | Dual Alarm Clock radio PLL |
| Producer product name | M-185CR |
| Tare weight (kg) | 0.045 kg |
| Tare weight master carton | 0.308 kg |
| TI weight (kg) | 0.029 kg |
| Toite tüüp | AC: 230V ~ 50Hz Battery backup: 2 1.5V AAA/R03/UM4 type battery (not included) |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Type of battery | Battery |
| USB-port | No |
| Volume (m3) | 0.001372 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | No |
Sildid: muse dual alarm clock radio pll m-185cr aux in black, m-185cr, muse, mikro-muusikakeskused


