Muse | Jobsite Bluetooth Radio | M-968 BTR | 40 W | Bluetooth | NFC features
- TootjadMuse
- Mudel: M-968 BTR
- Saadavus: 2
-
129€
Muse | Jobsite Bluetooth Radio | M-968 BTR | 40 W | Bluetooth | NFC features
| All | |
| AUX-sisend | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 375.00 mm |
| Gross height (mm) | 277.00 mm |
| Gross weight | 3.47 kg |
| Gross width (mm) | 203.00 mm |
| Muud funktsioonid | IP64 Waterproof Storage Compartment Handsfree System / Stereo pairing Detachable Power Cord with Cable Tidy |
| Net weight | 3.00 kg |
| NFC features | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 41 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 390.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Muse |
| Producer product family | Jobsite Bluetooth Radio |
| Producer product name | M-968 BTR |
| Tare weight (kg) | 0.47 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toite tüüp | Internal Battery 16H playtime |
| Toote värv | Black/Red |
| Type of battery | Accumulator |
| USB-port | USB-C charging for external device |
| Võimsus | 40 W |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 40 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: muse jobsite bluetooth radio m-968 btr 40 w bluetooth nfc features, m-968 btr, muse, kolarid



