Muse Light Clock Radio ML-198CR USB port, White, AUX in
| All | |
| Alarmifunktsioon | Yes |
| AUX-sisend | Yes |
| Bluetooth | No |
| Bruto Sügavus (mm) | 100.00 mm |
| Brutokaal | 0.28 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 150.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 150.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Eelseadistatud jaamade arv | 20 FM preset |
| Ekraan | Amber LED |
| FM-raadio | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 370 mm |
| Gross height master carton | 220 mm |
| Gross width master carton | 145 mm |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Korduse funktsioon | Yes |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Muud funktsioonid | Dimmer (High/ Low/ Off) Multicolor ambience light with color selection White light with adjustable brightness 5 sounds of nature Manual tuning and preset store Energy saving LED lighting USB-C port for charging the external device |
| Net weight master carton | 3.55 kg |
| Netokaal | 0.20 kg |
| NFC | No |
| Paber/Papp | 50.00 g |
| Palette Qty | 384 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 30.00 g |
| Producer product family | Light Clock Radio |
| Producer product name | ML-198CR |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Sisseehitatud ekraan | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.08 kg |
| Tare weight master carton | 0.118 kg |
| TI kaal (kg) | 0.02 kg |
| Toite tüüp | DC in: 5.0V 2.5A Battery backup: 2 1.5V AAA/R03/UM4 type battery (not included) |
| Toote värv | White |
| Traadita ühendus | No |
| Type of battery | Accumulator |
| USB-port | Yes |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wi-Fi | No |
Sildid: muse light clock radio ml-198cr usb port, white, aux in, ml-198cr, muse, mikro-muusikakeskused

