Muse | M-030R | 2-band portable radio | Black
| All | |
| Alarmifunktsioon | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 107 mm |
| Gross depth master carton | 222 mm |
| Gross height (mm) | 46 mm |
| Gross height master carton | 242 mm |
| Gross weight | 0.304 kg |
| Gross width (mm) | 207 mm |
| Gross width master carton | 252 mm |
| Korduse funktsioon | No |
| Net weight | 0.241 kg |
| Net weight master carton | 3.04 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 848 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 53.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Muse |
| Producer product name | M-030R |
| Sisseehitatud ekraan | No |
| Tare weight (kg) | 0.063 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote nimetus | 2-band portable radio |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.001018854 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: muse m-030r 2-band portable radio black, m-030r, muse, mikro-muusikakeskused


