Muse M-081R Black, Alarm function, 2-band PLL portable radio
- TootjadMuse
- Mudel: M-081R
- Saadavus: 1
-
30€
Muse M-081R Black, Alarm function, 2-band PLL portable radio
| All | |
| Alarmifunktsioon | Yes |
| Brutokaal | 0.69 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Eelseadistatud FM-jaamad | 20 |
| Embeeded battery | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 185.00 mm |
| Korduse funktsioon | Yes |
| Netokaal | 0.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 145 g |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| Producer product name | M-081R |
| Sisseehitatud ekraan | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.19 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote nimetus | 2-band PLL portable radio |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: muse m-081r black, alarm function, 2-band pll portable radio, m-081r, muse, mikro-muusikakeskused

