Muse M-29KB Image, 30 W, Portable radio CD/MP3 player with USB,
- TootjadMuse
- Mudel: M-29KB
- Saadavus: 5
-
61€
Muse M-29KB Image, 30 W, Portable radio CD/MP3 player with USB,
| All | |
| Alarmifunktsioon | No |
| Brutokaal | 2.107 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 155.00 mm |
| Gross height (mm) | 205.00 mm |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Korduse funktsioon | No |
| Netokaal | 1.50 kg |
| NFC features | No |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Producer product name | M-29KB |
| Sisseehitatud ekraan | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.607 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote nimetus | Portable radio CD/MP3 player with USB |
| Toote värv | Image |
| Type of battery | Battery |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 30 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: muse m-29kb image, 30 w, portable radio cdmp3 player with usb, m-29kb, muse, mikro-muusikakeskused

