Muse MD-203 KB Portable Sing-A-Long Radio CD Player, Blue Muse
- TootjadMuse
- Mudel: MD-203 KB
- Saadavus: 4
-
41€
Muse MD-203 KB Portable Sing-A-Long Radio CD Player, Blue Muse
| All | |
| Brutokaal | 1.60 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 285.00 mm |
| Gross height (mm) | 157.00 mm |
| Gross width (mm) | 252.00 mm |
| Netokaal | 1.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 77 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Taara kaal (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: muse md-203 kb portable sing-a-long radio cd player, blue muse, md-203 kb, muse, mikro-muusikakeskused

