Muse Party Box Double Bluetooth CD Speaker M-1990 DJ 1000 W, Wireless connection, Black, Bluetooth
- TootjadMuse
- Mudel: M-1990DJ
- Saadavus: 2
-
330€
Muse Party Box Double Bluetooth CD Speaker M-1990 DJ 1000 W, Wireless connection, Black, Bluetooth
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 4.2 |
| Bruto Sügavus (mm) | 405 mm |
| Brutokaal | 21.6 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 1760 mm |
| Brutolaius (mm) | 410 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraani tüüp | White LED |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kaasaskantav | Yes |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.292248 m |
| Muud funktsioonid | CD, CD-R/RW, MP3 Compatible Color changing lights and strobe effects Bluetooth compatible device such as Laptop, Tablet or Smartphone |
| Netokaal | 18.2 kg |
| Paber/Papp | 2720.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 680.00 g |
| Producer product family | Party Box Double Bluetooth CD Speaker |
| Producer product name | M-1990 DJ |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 3.40 kg |
| TI kaal (kg) | 0.40 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduvustehnoloogia | 2.0 USB Port allowing MP3 playback USB charging Port Aux in 1: 2x RCA jacks Aux in 2: 3.5mm jack, 2x MIC jacks, 1x guiter jack |
| Värv | Black |
| Võimsus | 1000 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: muse party box double bluetooth cd speaker m-1990 dj 1000 w, wireless connection, black, bluetooth, m-1990dj, muse, kolarid

