Muse Party Box Speaker M-1820 DJ 150 W, Bluetooth, Wireless connection, Black
- TootjadMuse
- Mudel: M-1820DJ
- Saadavus: 2
-
108€
Muse Party Box Speaker M-1820 DJ 150 W, Bluetooth, Wireless connection, Black
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Brutokaal | 4.70 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 220 mm |
| Gross height (mm) | 464 mm |
| Gross width (mm) | 213 mm |
| Kaal | 4.2 kg |
| Kaasaskantav | No |
| Muud funktsioonid | With CD and Battery Stereo Pairing White LED display |
| Netokaal | 4.20 kg |
| Package content | M-1820 DJ Bluetooth Party Box Speaker AC adaptor 1 wired microphone AUX IN cable (3.5mm) |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 50 g |
| Producer product family | Party Box Speaker |
| Producer product name | M-1820 DJ |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduvustehnoloogia | 2.0 USB Port allowing MP3 playback Aux in: 3.5mm jack MIC jack DC in jack |
| Värv | Black |
| Veekindel | No |
| Võimsus | 150 W |
| Volume (m3) | 0.02174304 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: muse party box speaker m-1820 dj 150 w, bluetooth, wireless connection, black, m-1820dj, muse, kolarid


