Muse | Party Box Speaker | M-1920DJ | 300 W | Bluetooth | Black | Portable | Wireless connection
- TootjadMuse
- Mudel: M-1920DJ
- Saadavus: 1
-
185€
Muse | Party Box Speaker | M-1920DJ | 300 W | Bluetooth | Black | Portable | Wireless connection
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 345 mm |
| Gross height (mm) | 620 mm |
| Gross weight | 8.4 kg |
| Gross width (mm) | 313 mm |
| I/O-pordid | .0 USB Port allowing MP3 playback USB charging Port Aux in 1: 2 x RCA jacks Aux in 2: 3.5mm jack 2 x MIC jacks 1 x guiter jack |
| Kaasaskantav | Yes |
| Muud funktsioonid | Bluetooth V 4.1, Stream music from another Bluetooth compatible device such as Laptop, Tablet or Smartphone Telescoping Pulling handle Built-in Cradle for Tablet or Smartphone Built-in rechargeable Lithium-ion battery Wooden cabinet |
| Net weight | 7.53 kg |
| NFC | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 26 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 833.00 g |
| Plastic (No PET) | 37.00 g |
| Producer | Muse |
| Producer product family | Party Box Speaker |
| Producer product name | M-1920DJ |
| Tare weight (kg) | 0.87 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Remote control, 1 wired microphone, AUX IN cabel (3.5mm) |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Toetatud kettatüübid | CD, CD-R/RW, MP3 Compatible |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Värv | Black |
| Võimsus | 300 W |
| Volume (m3) | 0.0669507 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: muse party box speaker m-1920dj 300 w bluetooth black portable wireless connection, m-1920dj, muse, kolarid





