Muse Turntable Micro System With Vinyl Deck MT-112 W USB port
- TootjadMuse
- Mudel: MT-112W
- Saadavus: 1
-
126€
Muse Turntable Micro System With Vinyl Deck MT-112 W USB port
| All | |
| AC-sisendpinge | 100 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Bruto Sügavus (mm) | 383 mm |
| Brutokaal | 4.4 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 425 mm |
| Brutolaius (mm) | 226 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.03678715 m |
| Mõõdud (l x s x k) | 324 x 343 x 171 mm |
| Muud funktsioonid | Music streaming from another Bluetooth-enabled device such as a laptop, tablet or smartphone |
| Netokaal | 3.96 kg |
| Paber/Papp | 352.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 88.00 g |
| Pöörlemiskiirus | 33/ 45/ 78 RPM |
| Producer product family | Turntable Micro System With Vinyl Deck |
| Producer product name | MT-112 W |
| Raadio tüüp | FM Radio with 20 preset stations |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.44 kg |
| TI kaal (kg) | 0.05 kg |
| Tüüp | Micro system CD with turntable |
| Type of battery | Accumulator |
| USB-port | Yes |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: muse turntable micro system with vinyl deck mt-112 w usb port, mt-112w, muse, plaadimangijad




