Muse Turntable Stereo System MT-201 BTG USB port, AUX in, 2x5 W
- TootjadMuse
- Mudel: MT-201BTG
- Saadavus: 5
-
82€
Muse Turntable Stereo System MT-201 BTG USB port, AUX in, 2x5 W
| All | |
| AC-sisendpinge | 100-240 V |
| AUX-sisend | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 420 mm |
| Brutokaal | 2.80 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 325 mm |
| Brutolaius (mm) | 180 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| I/O-pordid | USB RCA output 3.5mm Aux-in Phones jack |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.02457 m |
| Mõõdud (l x s x k) | 290 x 360 x 129 mm |
| Muud funktsioonid | 3 speeds stereo turntable 33/45/78 RPM 2 built-in speakers Auto-stop ON/OFF switch |
| Netokaal | 2.30 kg |
| Paber/Papp | 400.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 100.00 g |
| Producer product family | Turntable Stereo System |
| Producer product name | MT-201 BTG |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.50 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | AC adaptor Extra stylus x1pc 45RPM adaptor |
| Toite tüüp | AC |
| USB-port | Yes |
| Värv | Grey |
| Võimsus | 2x5 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: muse turntable stereo system mt-201 btg usb port, aux in, 2x5 w, mt-201btg, muse, plaadimangijad



