myPhone 3510 | Black | 3.5 " | IPS | 48 MB | 128 MB | Dual SIM | 3G | Main camera resolution 2 MP | 1800 mAh
- TootjadmyPhone
- Mudel: TEL001113
- Saadavus: 5
-
69€
myPhone 3510 | Black | 3.5 " | IPS | 48 MB | 128 MB | Dual SIM | 3G | Main camera resolution 2 MP | 1800 mAh
| All | |
| 3G | Yes |
| Aku mahutavus | 1800 mAh |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 320 x 480 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 3.5 " |
| Ekraani tüüp | IPS |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 25.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross weight | 0.33 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Net weight | 0.23 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3030 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Põhikaamera resolutsioon | 2 MP |
| Producer | myPhone |
| Producer product name | 3510 |
| SIM-kaardi võimekus | Dual SIM |
| Sisemälu | 48 MB |
| Sisemine mälumaht | 128 MB |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: myphone 3510 black 35 ips 48 mb 128 mb dual sim 3g main camera resolution 2 mp 1800 mah, tel001113, myphone, nuputelefonid




