Nanoleaf | LED Light Therapy Face Mask | NLEDK00-1TFM
- TootjadNanoleaf
- Mudel: NLEDK00-1TFM
- Saadavus: 5
-
168€
Nanoleaf | LED Light Therapy Face Mask | NLEDK00-1TFM
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 394.00 mm |
| Gross height (mm) | 59.00 mm |
| Gross weight | 1.06 kg |
| Gross width (mm) | 282.00 mm |
| Muud funktsioonid | LED type: RGB+IR LED Number of Treatment Modes: 7 |
| Net weight | 0.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 132 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 528.00 g |
| Plastic (No PET) | 132.00 g |
| Producer | Nanoleaf |
| Producer product family | LED Light Therapy Face Mask |
| Producer product name | NLEDK00-1TFM |
| Tare weight (kg) | 0.66 kg |
| Tüüp | Face Mask |
| Võimsus | 5 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: nanoleaf led light therapy face mask nledk00-1tfm, nledk00-1tfm, nanoleaf, nahahooldus





