Natec | Keyboard | Felimare NKL-1973 | Keyboard | Wireless | US | Black | 2.4 GHz, Bluetooth | 415 g
- TootjadNatec
- Mudel: NKL-1973
- Saadavus: 5
-
18€
Natec | Keyboard | Felimare NKL-1973 | Keyboard | Wireless | US | Black | 2.4 GHz, Bluetooth | 415 g
| All | |
| Aku tüüp | 1x AAA |
| Connection type | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Automatic Sleep Mode |
| Gross depth (mm) | 465.00 mm |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross height (mm) | 34.00 mm |
| Gross height master carton | 315 mm |
| Gross weight | 0.74 kg |
| Gross width (mm) | 195.00 mm |
| Gross width master carton | 390 mm |
| Height | 3.5 cm |
| Hiir kaasa arvatud | No |
| Juhtmevaba ulatus | 10 m |
| Klaviatuuri kaal | 415 g |
| Klaviatuuri klahvide arv | 108 |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Materjal | Plastic |
| Muud funktsioonid | Multimedia keys Low profile keyboard |
| Net weight | 0.57 kg |
| Net weight master carton | 7 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 561 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Pikkus | 38 cm |
| Plastic (No PET) | 70.00 g |
| Producer | Natec |
| Producer product family | Keyboard |
| Producer product name | Felimare NKL-1973 |
| Tare weight (kg) | 0.17 kg |
| Tare weight master carton | 0.67 kg |
| TI weight (kg) | 0.0128 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Keyboard |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Android, Linux, MAC, Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Valgustus | No |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 year(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Width | 15 cm |
Sildid: natec keyboard felimare nkl-1973 keyboard wireless us black 24 ghz, bluetooth 415 g, nkl-1973, natec, klaviatuurid






