Natec Mouse, Jay 2, Wireless, 1600 DPI, Optical, Black
| All | |
| Anduri tüüp | Optical |
| Bruto Sügavus (mm) | 80 mm |
| Brutokaal | 0.081 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 120 mm |
| Brutolaius (mm) | 45 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connection type | Wireless |
| Ergonoomiline disain | Yes |
| Eritunnused | The mouse has extremely durable long-life switches that will ensure comfortable use for a long time Natec Jay 2's symmetrical design ensures that the mouse is the perfect choice for both left and right-handed users Natec Jay 2 features a rubber scroll rol |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 340 mm |
| Gross height master carton | 220 mm |
| Gross width master carton | 215 mm |
| Hiire kaal | 55 g |
| Kogus pakendis | 20 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.000432 m |
| Materjal | Plastic |
| Mõõtmed (l x s x k) | 61 x 110 x 37 mm |
| Muud funktsioonid | Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11 |
| Net weight master carton | 1.62 kg |
| Netokaal | 0.031 kg |
| Number of buttons | 4 NULL |
| Paber/Papp | 50.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.00 g |
| Producer product family | Mouse |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.05 kg |
| Tare weight master carton | 0.161 kg |
| Tehnilised omadused | 800 1600 DPI |
| TI kaal (kg) | 0.02 kg |
| Toote nimetus | Jay 2 |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: natec mouse, jay 2, wireless, 1600 dpi, optical, black, nmy-1799, natec, hiired





