Natec | Mouse | Ruff Plus | Wired | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross depth master carton | 480 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross height master carton | 280 mm |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Gross width (mm) | 45.00 mm |
| Gross width master carton | 340 mm |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Kaabli tüüp | USB Type-A |
| Liikumise resolutsioon | 1200 DPI |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Net weight | 0.03 kg |
| Net weight master carton | 5 kg |
| Number of buttons | 3 NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2000 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Natec |
| Producer product family | Mouse |
| Producer product name | Ruff Plus |
| Seadme tüüp | Wired |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Tare weight master carton | 0.777 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: natec mouse ruff plus wired black, nmy-2021, natec, hiired









