Natec Mouse, Toucan, Wireless, 1600 DPI, Optical, Blue/White | Natec | Mouse | Optical | Wireless | Blue/White | Toucan
- TootjadNatec
- Mudel: NMY-1651
- Saadavus: 2
-
11€
Natec Mouse, Toucan, Wireless, 1600 DPI, Optical, Blue/White | Natec | Mouse | Optical | Wireless | Blue/White | Toucan
| All | |
| Anduri tüüp | Optical |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connection type | Wireless |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | The compact size of the mouse and its low weight make the Natec Toucan perfect not only at home, but also on the go. The unique texture of the case in combination with pastel shades or deep black design will delight even the most demanding user |
| Gross depth (mm) | 80 mm |
| Gross height (mm) | 165 mm |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Hiire kaal | 49 g |
| Materjal | Plastic |
| Mõõtmed (l x s x k) | 60 x 100 x 38 mm |
| Net weight | 0.02 kg |
| Number of buttons | 3 NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2909 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Natec |
| Producer product family | Mouse |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Tehnilised omadused | 1600 DPI |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote nimetus | Toucan |
| Toote värv | Blue/White |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.000594 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: natec mouse, toucan, wireless, 1600 dpi, optical, bluewhite natec mouse optical wireless bluewhite toucan, nmy-1651, natec, hiired






