Neomounts By Newstar TV SET ACC FLOOR STAND 60-105
- TootjadNeomounts
- Mudel: NS-M4000BLACK
- Saadavus: 1
-
599€
Neomounts By Newstar TV SET ACC FLOOR STAND 60-105"/NS-M4000BLACK NEOMOUNTS | Neomounts
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 565.00 mm |
| Gross height (mm) | 1530.00 mm |
| Gross weight | 46.00 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Net weight | 43.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 18 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2400.00 g |
| Plastic (No PET) | 600.00 g |
| Producer | Neomounts |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Volume (m3) | 0.10 m |
| Warranty | 5 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: neomounts by newstar tv set acc floor stand 60-105, ns-m4000black, neomounts, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused

