Neomounts Floor stand | NS-M1250BLACK TV trolley | Rotate, Tilt | 37-70 " | Maximum weight (capacity) 70 kg | Black
- TootjadNeomounts
- Mudel: NS-M1250BLACK
- Saadavus: 3
-
439€
Neomounts Floor stand | NS-M1250BLACK TV trolley | Rotate, Tilt | 37-70 " | Maximum weight (capacity) 70 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Rotate, Tilt |
| Gross depth (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 137.00 mm |
| Gross weight | 23.00 kg |
| Gross width (mm) | 92.00 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 70 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 70 kg |
| Net weight | 22.75 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 600x400 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 200x200 mm |
| Paigutus | Floor stand |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Neomounts |
| Screen size compatibility | 37-70 " |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Toote nimetus | NS-M1250BLACK TV trolley |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 200x200, 300x300, 350x350, 400x200, 400x400, 600x200, 600x400 mm |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: neomounts floor stand ns-m1250black tv trolley rotate, tilt 37-70 maximum weight capacity 70 kg black, ns-m1250black, neomounts, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused
















