Ninebot by Segway eKickScooter C2 Pro E, Black/Blue Segway
- TootjadSegway
- Mudel: AA.10.04.02.0013
- Saadavus: 5
-
297€
Ninebot by Segway eKickScooter C2 Pro E, Black/Blue Segway
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 440 mm |
| Gross height (mm) | 1050 mm |
| Gross weight | 13.1 kg |
| Gross width (mm) | 195 mm |
| Net weight | 10.7 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 26 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2000 g |
| Plastic (No PET) | 400 g |
| Producer | Segway |
| Tare weight (kg) | 2.4 kg |
| TI weight (kg) | 0.63 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.09009 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: ninebot by segway ekickscooter c2 pro e, blackblue segway, aa1004020013, segway, toukerattad ja rulad

















