Oral-B | Electric Toothbrush | Pro Series 1 Duo | Rechargeable | For adults | Number of brush heads included 2 | Number of teeth
- TootjadOral-B
- Mudel: Pro1 Duo Blue Black
- Saadavus: 2
-
75€
Oral-B | Electric Toothbrush | Pro Series 1 Duo | Rechargeable | For adults | Number of brush heads included 2 | Number of teeth brushing modes 3 | Blue/Black
| All | |
| Aku tüüp | Lithium Ion |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 178.00 mm |
| Gross height (mm) | 253.00 mm |
| Gross weight | 0.89 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Hambaharja sagedus (pulseerimine) | N/A liikumist minutis |
| Hammaste harjamisrežiimide arv | 3 |
| Harjamisrežiimid | Daily Clean, Sensitive and Whitening |
| Kaasnevate harjapeade arv | 2 |
| Laadimisalus | Yes |
| Net weight | 0.59 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 384 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 295.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | Oral-B |
| Producer product family | Electric Toothbrush |
| Producer product name | Pro Series 1 Duo |
| Seadme tüüp | Rechargeable |
| Taaslaetav | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Toote värv | Blue/Black |
| Tüüp | For adults |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: oral-b electric toothbrush pro series 1 duo rechargeable for adults number of brush heads included 2 number of teeth, pro1 duo blue black, oral-b, harjad




