Oral-B | Electric Toothbrush | Vitality Pro | Rechargeable | For adults | Number of brush heads included 1 | Number of teeth bru
- TootjadOral-B
- Mudel: Vitality Pro Blue
- Saadavus: 5
-
28€
Oral-B | Electric Toothbrush | Vitality Pro | Rechargeable | For adults | Number of brush heads included 1 | Number of teeth brushing modes 3 | Blue
| All | |
| Aku tüüp | Lithium Ion |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 230.00 mm |
| Gross weight | 0.346 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Hambaharja sagedus (pulseerimine) | N/A liikumist minutis |
| Hammaste harjamisrežiimide arv | 3 |
| Kaasnevate harjapeade arv | 1 |
| Net weight | 0.246 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 391 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Producer | Oral-B |
| Producer product family | Electric Toothbrush |
| Producer product name | Vitality Pro |
| Seadme tüüp | Rechargeable |
| Taaslaetav | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| TI weight (kg) | 0.033 kg |
| Toote värv | Blue |
| Tüüp | For adults |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



