Panasonic Oral Irrigator | EW-DJ26-V303 | Cordless | 200 ml | Number of heads 2 | White
- TootjadPanasonic
- Mudel: EW-DJ26-V303
- Saadavus: 5
-
53€
Panasonic Oral Irrigator | EW-DJ26-V303 | Cordless | 200 ml | Number of heads 2 | White
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 215.00 mm |
| Gross height (mm) | 530.00 mm |
| Gross weight | 0.79 kg |
| Gross width (mm) | 255.00 mm |
| Kiiruste arv | 5 |
| Net weight | 0.28 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 59 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 412.00 g |
| Pistikute arv | 2 |
| Plastic (No PET) | 103.00 g |
| Producer | Panasonic |
| Producer product family | Oral Irrigator |
| Producer product name | EW-DJ26-V303 |
| Tare weight (kg) | 0.52 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Cordless |
| Type of battery | Accumulator |
| Veeanuma mahutavus | 200 ml |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: panasonic oral irrigator ew-dj26-v303 cordless 200 ml number of heads 2 white, ew-dj26-v303, panasonic, hambavahede puhastajad











