Panasonic Shaver ER-GB61-K503 Operating time (max) 50 min NiMH Black
- TootjadPanasonic
- Mudel: ER-GB61-K503
- Saadavus: 1
-
62€
Panasonic Shaver ER-GB61-K503 Operating time (max) 50 min NiMH Black
| All | |
| Akutehnoloogia | NiMH |
| Brutokaal | 0.751 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Ergonoomiline käepide | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 200 mm |
| Gross height (mm) | 240 mm |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Inner carton packing Qty | 5 pc(s) |
| Juhtmeta raseerimine | Yes min |
| Kaasas ninakarvade trimmer | No |
| Laadimisaeg | 1 h |
| Laadimisindikaator | Yes |
| Märg ja kuiv | No |
| Märg vaakum | No |
| Muud funktsioonid | Wired and cordless use Beard, head and body hair clipper three in one Precise 45 Edge Blade Adjust the cutting length - 39 levels from 1 ~ 20 mm |
| Netokaal | 0.601 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 300 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 106 g |
| PET | 44 g |
| Pinge | 100-240 V |
| Producer product family | Shaver |
| Producer product name | ER-GB61-K503 |
| Raseerimispeade/terade arv | 1 |
| Reisitasku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.15 kg |
| Taaslaetav | Yes |
| Taros svoris (kg) | 0.024 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | AC Recharger, Beard and Hair Attachment |
| Toite tüüp | Accumulator |
| Tööaeg (max) | 50 min |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Cordless |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00288 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: panasonic shaver er-gb61-k503 operating time max 50 min nimh black, er-gb61-k503, panasonic, pardlid
















