Panasonic | Shaver | ES-LS6A-K803 | Operating time (max) 50 min | Wet & Dry | Lithium Ion | Black
- TootjadPanasonic
- Mudel: ES-LS6A-K803
- Saadavus: 1
-
346€
Panasonic | Shaver | ES-LS6A-K803 | Operating time (max) 50 min | Wet & Dry | Lithium Ion | Black
| All | |
| Akutehnoloogia | Lithium Ion |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Ergonoomiline käepide | Yes |
| Gross depth (mm) | 148.00 mm |
| Gross height (mm) | 205.00 mm |
| Gross weight | 0.99 kg |
| Gross width (mm) | 82.00 mm |
| Juhtmevaba | Yes |
| Kaasas ninakarvade trimmer | No |
| Laadimisaeg | 1 h |
| Laadimisindikaator | Yes |
| Märg ja kuiv | Yes |
| Net weight | 0.91 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 347 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 81.00 g |
| Pestav | Yes |
| Producer | Panasonic |
| Producer product family | Shaver |
| Producer product name | ES-LS6A-K803 |
| Raseerimise süsteem | Vibrations |
| Raseerimispeade/terade arv | 6 |
| Taaslaetav | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| TI weight (kg) | 0.035 kg |
| Toite tüüp | Accumulator |
| Tööaeg (max) | 50 min |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Cordless |
| Type of battery | Accumulator |
| Veekindel | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: panasonic shaver es-ls6a-k803 operating time max 50 min wet dry lithium ion black, es-ls6a-k803, panasonic, pardlid









