Panasonic Shaver ES-RW31-K503 Black
| All | |
| Brutokaal | 0.6 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 144 mm |
| Gross height (mm) | 66 mm |
| Gross width (mm) | 240 mm |
| Netokaal | 0.4 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Producer product family | Shaver |
| Producer product name | ES-RW31-K503 |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00228096 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: panasonic shaver es-rw31-k503 black, es-rw31-k503, panasonic, pardlid



