Pantum Multifunction printer M6550NW Mono, Laser, Laser Multifunction Printer, A4, Wi-Fi, Black
- TootjadPantum
- Mudel: M6550NW
- Saadavus: 3
-
177€
Pantum Multifunction printer M6550NW Mono, Laser, Laser Multifunction Printer, A4, Wi-Fi, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 515 mm |
| Brutokaal | 10.4 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 390 mm |
| Brutolaius (mm) | 383 mm |
| Dupleksfunktsioonid | No |
| DVD/CD printimine | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Faksimine | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kopeerimine | Mono |
| Kopeerimiskiirus (tavakvaliteet, must-valge, A4) | 22 cpm |
| Liides | USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n) |
| Maht (m3) | 0.07692555 m |
| Maksimaalne printimissuurus | A4 |
| Maksimaalne resolutsioon | 1200 x 1200 DPI |
| Meediumi tüüp | Transparencies, envelopes, plain paper, labels, thin paper, thick paper, card stock |
| Netokaal | 8.901 kg |
| Paber/Papp | 1399 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 100.00 g |
| Printimine | Mono |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) must-valge | 22 ipm |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Producer product family | Multifunction printer |
| Producer product name | M6550NW |
| Sisseehitatud aku | No |
| Skaneerimine | Mono |
| Standardne sisestusvõimsus | 150 lehti |
| Standardne väljundvõimsus | 100 lehti |
| Taara kaal (kg) | 1.499 kg |
| Toote tüüp | Laser Multifunction Printer |
| Toote värv | Black |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: pantum multifunction printer m6550nw mono, laser, laser multifunction printer, a4, wi-fi, black, m6550nw, pantum, multifunktsionaalsed printerid



