PETKIT Automatic Cat Litter Box | Purobot Max Pro 2 | White
- TootjadPETKIT
- Mudel: P9904 2
- Saadavus: 5
-
650€
PETKIT Automatic Cat Litter Box | Purobot Max Pro 2 | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Livestream with 210 field of view IPX-5 waterproof |
| Gross depth (mm) | 690.00 mm |
| Gross height (mm) | 650.00 mm |
| Gross weight | 13.25 kg |
| Gross width (mm) | 570.00 mm |
| Muud funktsioonid | Bigger Entry for Easy In & Out AI Camera for Tracking Litter Box Usage & Urinary Health Monitoring Multi-cat Recognition Smart App Control & Health Insights 17 Days Free-scooping (8L Waste Bin) Contactless Drawstring Waste Packing Triple Odor Control 100% |
| Net weight | 12.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 6 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1040.00 g |
| Plastic (No PET) | 210.00 g |
| Producer | PETKIT |
| Producer product family | Automatic Cat Litter Box |
| Producer product name | Purobot Max Pro 2 |
| Tare weight (kg) | 1.25 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.26 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: petkit automatic cat litter box purobot max pro 2 white, p9904 2, petkit, lemmikloomatarbed







