Philips Daily Collection Coffee maker HD7461/00 Pump pressure 15 bar, Drip, Light Brown
- TootjadPhilips
- Mudel: HD7461/00
- Saadavus: 1
-
47€
Philips Daily Collection Coffee maker HD7461/00 Pump pressure 15 bar, Drip, Light Brown
| All | |
| Automaatne lupjumisvastane süsteem | No |
| Bruto Sügavus (mm) | 268 mm |
| Brutokaal | 2.128 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 358 mm |
| Brutolaius (mm) | 238 mm |
| Energiasäästurežiim | Automatic shutdown after 30 minutes to save energy and ensure safety |
| Garantii | 24 month(s) |
| Isepuhastuv | No |
| Kaal | 1.42 kg |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kohvi masinasse panemine | Grounded coffee |
| Kohvimasina tüüp | Drip |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Kõrgus | 33 cm |
| Laius | 21 cm |
| Maht (m3) | 0.022834672 m |
| Mahutavus tassides | 2-15 tassi |
| Materjal | Plastic |
| Muud funktsioonid | Drip stop Removable filter holder |
| Netokaal | 2 kg |
| Paber/Papp | 128 g |
| Producer product family | Daily Collection Coffee maker |
| Producer product name | HD7461/00 |
| Pumba rõhk | 15 bar |
| Reguleeritav kohvikangus | No |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sisseehitatud piimavahustaja | No |
| Sügavus | 24 cm |
| Taara kaal (kg) | 0.128 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Glass jug |
| Tassisoojendaja | No |
| Toote värv | Light Brown |
| Veemahuti suurus | 1.2 L |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: philips daily collection coffee maker hd746100 pump pressure 15 bar, drip, light brown, hd746100, philips, kohvimasinad ja kohvi




