Philips DST5030/80 Steam Iron, 2400 W, Water tank capacity 320 ml, Continuous steam 45 g/min, Dark Purple
- TootjadPhilips
- Mudel: DST5030/80
- Saadavus: 4
-
59€
Philips DST5030/80 Steam Iron, 2400 W, Water tank capacity 320 ml, Continuous steam 45 g/min, Dark Purple
| All | |
| Aurujoa funktsioon | Yes |
| Automaatne väljalülitus | No |
| Bruto Sügavus (mm) | 332.00 mm |
| Brutokaal | 1.49 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 167.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 137.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Katlakivivastane süsteem | Yes |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.01 m |
| Netokaal | 1.30 kg |
| Paber/Papp | 100.00 g |
| Palette Qty | 227 pc(s) |
| Pidev auruvoog | 45 g/min |
| Piserdusfunktsioon | Yes |
| Plastik (ilma PET-ita) | 94.00 g |
| Producer product name | DST5030/80 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.19 kg |
| Talla tüüp | SteamGlide Plus |
| Tilkumisvastane funktsioon | Yes |
| Toote värv | Dark Purple |
| Tüüp | Steam Iron |
| Veeanuma mahutavus | 320 ml |
| Vertikaalse auru funktsioon | Yes |
| Võimsus | 2400 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: philips dst503080 steam iron, 2400 w, water tank capacity 320 ml, continuous steam 45 gmin, dark purple, dst503080, philips, triikrauad




