Philips | DST8040/30 Azur 8000 Series | Steam Iron | 3000 W | Water tank capacity 350 ml | Continuous steam 80 g/min | Steam boo
- TootjadPhilips
- Mudel: DST8040/30
- Saadavus: 5
-
142€
Philips | DST8040/30 Azur 8000 Series | Steam Iron | 3000 W | Water tank capacity 350 ml | Continuous steam 80 g/min | Steam boost performance 260 g/min | Dark Purple
| All | |
| Aurujoa funktsioon | Yes |
| Aurujoa võimekus | 260 g/min |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | OptimalTEMP technology |
| Gross depth (mm) | 333.00 mm |
| Gross height (mm) | 177.00 mm |
| Gross weight | 2.026 kg |
| Gross width (mm) | 135.00 mm |
| Juhtme pikkus | 2.5 m |
| Net weight | 1.77 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 109.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 251 g |
| Pidev auruvoog | 80 g/min |
| Plastic (No PET) | 8 g |
| Producer | Philips |
| Producer product name | DST8040/30 Azur 8000 Series |
| Talla tüüp | SteamGlide Elite Rosecopper |
| Tare weight (kg) | 0.259 kg |
| Tilkumisvastane funktsioon | Yes |
| Toote värv | Dark Purple |
| Tüüp | Steam Iron |
| Veeanuma mahutavus | 350 ml |
| Vertikaalse auru funktsioon | Yes |
| Võimsus | 3000 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips dst804030 azur 8000 series steam iron 3000 w water tank capacity 350 ml continuous steam 80 gmin steam boo, dst804030, philips, triikrauad





